blog o naruto unreal

Hity wszechczasów

Post napisany dnia o godzinie: Mar 20, 2013

Istnieją filmy, które mimo tego, że mają już kilkanaście czy kilkadziesiąt lat ciągle są popularne i cieszą się szacunkiem wielu ludzi. Są to tak zwane hity, ale nie hit roku czy miesiąca. Hity wszechczasów, które mają ciągle aktualny przekaz i trafiają do ludzi w sposób idealny. Dobrym przykładem takich hitów jest trylogia „Ojciec Chrzestny”. Składa się ona z trzech części i filmy zostały wyprodukowane w latach: 1972, 1974 oraz 1990. Mimo to obecnie są one określane jako najlepsze filmy, jakie powstały do tej pory. Do powstania tego filmu przyczynił się przede wszystkim Mario Puzo, który napisał książkę pod tym samym tytułem i który był scenarzystą tych filmów. Wspaniałym reżyserem okazał się Francis Ford Coppola. Sceny z tego filmu zna niemal każdy. Film ten przedstawia losy rodziny Corleone oraz trzech wielkich ojców chrzestnych. Kto z nas nie pamięta słów o złożeniu przysługi nie do odrzucenia. Ten film to prawdziwe dzieło sztuki jeśli chodzi o twórczość filmową. Innym, bardzo dobrym filmem jest „Skazani na Shawshank”.

 grupa operacyjna zwycięzca | autoplaza.com.pl - jazda próbna fordem w Warszawie | wydruk plakatów A3 | szczotka prostująca opinie Kopiowanie surowo zabronione!

Trudno znaleźć dziecko, jakie w obecnych czasach nie lubi oglądać bajek, jakie się mu nie podobają. Najczęściej dzieci wręcz uwielbiają bajki, uwielbiają je oglądać i posiadają swoich ulubionych bohaterów. Często pochłaniają jednak owe bajki w niesamowicie szybkim tempie. Bez wątpienia warto byłoby zadbać o to, by dziecku bajek nie brakowało, ale by jednocześnie nie rujnowało […]