blog o naruto unreal

Leon zawodowiec

Post napisany dnia o godzinie: Mar 03, 2013

Leon zawodowiec to film opowiadający o zabójstwach, trosce i miłości. Tytułowy Leon jest wyrafinowanym zabójcą, który przyjmuje zlecenia na największe osobistości. Leon jako sąsiadów miał rodzinę, w której mieszkała 12 letnia Matylda. Pewnego dnia w porachunkach mafii cała rodzina Matyldy ginie a ona sama cudem uchodzi z życiem znajdując schronienie u Leona. Od tej chwili poznajemy drugą naturę tytułowej postaci. Leon okazuje się być troskliwym i uczuciowym mężczyzną, który potrafił oddać życie za Matyldę, a we wcześniejszych fazach filmu potrafił wstawić się w obronie Matyldy narażając własne życie. Na pytanie Matyldy, które pewnego razu zadała Leon odpowiedział – „Ja tylko sprzątam”. Było to pytanie o profesje głównego bohatera. Oczywiście sprzątanie było przenośną wersją jego prawdziwej profesji jaką było zabijanie z zimną krwią na zawołanie zleceniodawców. Reżyserem filmu jest Luc Besson, który znany jest z filmów bardzo ambitnych i nietuzinkowych. Takim filmem bez wątpienia jest także „Leon zawodowiec” film obrazujący życie zabójcy nie tylko od strony zbrodni, ale także pokazujący potęgę uczuć zamachowca nawet w przypadku młodej dziewczynki jaką była Matylda. Film jest naprawdę warty obejrzenia.

 https://magazyndom.pl/ | https://magazynkobiecy.pl/kim-jest-tola-szlagowska-wiek-blog-27-instagram/ | Adrian Kłos Kopiowanie surowo zabronione!

Z całą pewnością rozrywka to coś, co należy się absolutnie każdemu z nas, bez względu na to, w jakim jesteśmy wieku. Bez wątpienia trudno jest znaleźć dziecko, jakie to nie lubiłoby bajek, jakie chętnie by ich nie oglądało. Prawda jest taka, że jak najbardziej bajki, jak i kreskówki znaleźć możemy w telewizji. Kiedy jednak chcemy […]