blog o naruto unreal

Zeus : Pan Olimpu

Post napisany dnia o godzinie: Lut 26, 2013

Gra, którą szczególnie sobie upodobałem. A to zapewne między innymi dlatego, że przy niej spędziłem chyba najwięcej czasu. Gra składa się z wielu kampanii, a każda z nich z wielu poszczególnych map. Do wykonania mamy przeróżnie zadania, które szczególnie spodobają się komuś, kto lubuje się w mitach greckich. Mamy więc między innymi za danie zdobyć złote runo, przepędzić minotaura, czy zabić hydrę. W grze rozbudowujemy miasto greckie od podstaw. Obserwujemy później jego rozwój w miarę jak dostarczamy konkretnych surowców naszym obywatelom. Budujemy wielkie greckie świątynie poświęcone różnym bóstwom, powołujemy wojsko, składamy bogom ofiary i wykonujemy szereg innych czynności. Dla kogoś zafascynowanego starożytną Grecją jest to gra wręcz wymarzona. Poza długimi kampaniami, mamy także mapy otwarte, w których bez przeszkód możemy rozwijać nasze miasto, by wyglądało jak najcudowniej. Grafika jest bardzo podobna do tej z Faraona i bardzo pasuje do samej gry. Samej grze nie jestem w stanie nic zarzucić, bowiem jestem wobec niej bezkrytyczny. Dużym plusem jest to, że do gry ukazał się także dodatek, pod tytułem „Posejdon : bóg Atlantydy”. Budujemy w nim tytułową mityczną Atlantydę, pojawiają się całkowicie nowe budynki i wiele kampanii. Gry starcza więc na bardzo długo.

 http://www.ideafilm.com.pl/filmy-reklamowe-w-lublinie/ | https://kancelaria-welenc.pl/upadlosc-konsumencka/ Kopiowanie surowo zabronione!

Zdecydowanie każdy rodzic wie o tym, że kiedy dziecko lubi bajki, to często naprawdę trudno jest nadążyć z ich kupowaniem i regularnym uzupełnieniem zapasów. Bez wątpienia bajki to coś, czego absolutnie nigdy nie jest zbyt dużo i warto byłoby zadbać o to, żeby dziecko miało ich jak najwięcej. Niestety jednak koszt związany z ich zapewnieniem […]