blog o naruto unreal

Tyrian 2000

Post napisany dnia o godzinie: Mar 13, 2013

Tak zwane „strzelanki” to jeden z najstarszych gatunków gier komputerowych. Już w samych początkach ich istnienia ogromnym sukcesem w salonach z automatami do gier cieszyły się takie tytuły jak Space Invaders czy Asteroids. Nic zatem dziwnego, że ich sukces próbowały powtórzyć kolejne liczne gry z tego gatunku. Do absolutnej klasyki przeszły choćby takie tytuły jak słynny River Raid. Jednak na miano najlepszej „strzelanki” lat dziewięćdziesiątych zasługuje bezsprzecznie gra Tyrian 2000. Jej przewaga nad rywalkami nie wynika wyłącznie z faktu, że jest ona bajecznie jak na swoje czasy kolorowa, zaś gracze mogą do woli rozbudowywać swój statek kosmiczny, wzmacniając go kolejnymi nabywanymi pomiędzy kolejnymi misjami częściami. Nie chodzi również wyłącznie o ogromną ilość wszelkiego rodzaju wrogich statków czy maszyn, które przeszkadzają nam w odniesieniu sukcesu. Jest to bowiem jedyna chyba gra tego gatunku, w której tak istotna dla dalszego przebiegu rozgrywki jest fantastyczna wręcz warstwa fabularna. W Tyriana 2000 gra się niemal tak dobrze, jakby czytało się porządną książkę.

 Za kilka miesięcy sylwester oferty już są! Zobacz! | https://meskiswiat.pl/kim-jest-andrzej-zielinski-rodzina-syn-dzieci/ Kopiowanie surowo zabronione!

Trudno znaleźć dziecko, jakie w obecnych czasach nie lubi oglądać bajek, jakie się mu nie podobają. Najczęściej dzieci wręcz uwielbiają bajki, uwielbiają je oglądać i posiadają swoich ulubionych bohaterów. Często pochłaniają jednak owe bajki w niesamowicie szybkim tempie. Bez wątpienia warto byłoby zadbać o to, by dziecku bajek nie brakowało, ale by jednocześnie nie rujnowało […]