blog o naruto unreal

Tworzenie Sima w The Sims

Post napisany dnia o godzinie: Mar 09, 2013

Gra The Sims daje nam możliwość stworzenia wymarzonego, wirtualnego człowieka. Aczkolwiek dla osób leniwych i mało wymagających został przygotowany katalog z gotowymi Simami. Znajduje się w nim szereg postaci różnej płci, karnacji i budowy ciała. Jeśli jednak zdecydujemy sie na samodzielne stworzenie Sima warto poświęcić tej czynności wiele czasu, gdyż The Sims pozwala na odpowiednie dobranie prawie każdego szczegółu postaci. Jest wielce prawdopodobne, że uda nam się stworzyć postać na własne podobieństwo. Już samo to jest fantastyczną zabawą nie wspominając o grze. Przy tworzeniu bohatera zaczynamy od wybrania dla niego imienia i nazwiska, następnie płci, wieku (w zależności czy chcemy żeby to było dziecko, osoba dorosła bądź emeryt), dobieramy nawet odpowiednią karnację i budowę ciała. W The Sims2 mamy do wyboru osoby szczupłe i z lekką nadwagą (podczas gry waga Sima może ulec zmianie w zależności od ilości zjadanych posiłków i systematyczności w ćwiczeniach gimnastycznych). Tworząc twarz naszego Sima zwracamy uwagę na kolor oczu, mamy do wyboru paletę barw, uczesanie: mogą to być włosy długie, krótkie, wymyślne fryzury, czarne, brązowe, rude i blond, co tylko każdy sobie wymarzy. Możemy dobrać interesujący nas kształt ust, nosa, podbródka. Możliwe jest również wykonanie makijażu. Do każdego Sima dobieramy szereg ubrań na różne okazje. Tworzymy również naszemu bohaterowi osobowość, w zależności czy chcemy by nasza osoba była leniwa, czy pracowita, aktywna fizycznie. Jeżeli mamy wyobrażenie o postaci jaką chcielibyśmy grać, twórcy The Sims dali nam możliwość odtworzenia jej w najdrobniejszych szczegółach.

 front blond co to jest | szczotka prostująca opinie | https://magazyndom.pl/ciekawe-miejsca-w-warszawie-fort-8-sluzew/ Kopiowanie surowo zabronione!

Któż z nas w młodości nie oglądał w telewizji japońskich filmów animowanych? Wiele z nich było podzielonych na odcinki, przez co o danej godzinie praktycznie wszystkie dzieci z podwórka wędrowały do swych domów, aby obejrzeć kolejny odcinek swojej ulubionej bajki. Bohaterzy japońskich filmów rysunkowych zazwyczaj byli odważnymi wojownikami, którzy posiadali nadzwyczajne zdolności transformacji. Po takiej […]