blog o naruto unreal

Standardy w konsolach nowej generacji

Post napisany dnia o godzinie: Mar 07, 2013

Konsole Microsoftu i Sony obsługują oczywiście standard HD, o co za tym idzie swoją moc rozwijają dopiero po podłączeniu ich do odbiorników Full HD. Te również są coraz tańsze i w tej chwili jest to wydatek rzędu 1800 zł za 32 cale np. . Panasonic Viera. Oczywiście mowa tu o najniższych cenach w kraju, nie polecam kupować w media Markt czy Avansie bo po co przepłacać? Wii oczywiście też można do takiego odbiornika podłączyć, jednak nie jest to nieodzowne. Teraz może o wifi. Otóż PS3 ma wbudowane Wifi, Wii tez, a konsola Xbox 360 wifi nie posiada, trzeba dokupić stosowny adapter, a to kolejny wydatek rzędu 200 zł, czyli dosyć dużo. TU daje duży minus konsoli Microsoftu. Kontrolery są w Xboxie zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe, w PS3 mamy tylko bezprzewodowe, a w Wii tylko przewodowe. Jeśli chodzi o napęd to Xbox 360 ma DVD, Wii też, natomiast Sony posiada znakomity standard Blue-Ray, zdolny pomieścić ogromne ilości danych rzędu nawet do 30 gigabajtów! I aż trudno w to uwierzyć, że gry z PS3 wyglądają tak samo jak na Xbox 360, mimo tak ogromnej przewagi technicznej jaką na pewno posiada Sony.

 gra na pc i konsole fifa 19 download pl gry sportowe | komornik apelacja warszawska | Gedichte zum Geburtstag Kopiowanie surowo zabronione!

Wiadomo, że kiedy dziecko jest małe, to staramy się kupić dla niego wszystko, czego tylko może potrzebować i co może okazać się dla niego przydatne. Prawda jest jednak taka, że z czasem dzieci rosną, a wiele rzeczy nie jest już tak potrzebnych. Bez wątpienia pozostajemy wtedy z mnóstwem bajek i zabawek. Co możemy jednak zrobić […]