blog o naruto unreal

Karta, dysk i napęd

Post napisany dnia o godzinie: Mar 10, 2013

Tu nie stawiałbym na najnowsze karty pod DirectX 10. Poprzednie generacje również świetnie poradzą sobie z nowoczesną grafiką. Proponuję GeForce’a 7900GS Nvidii. Jak na tą cenę oferuje bardzo dobrą wydajność i jest bardzo podatna na podkręcanie. Zaletami tej karty są również zgodność z DirectX 9c, obsługa Shader Model 3.0 i możliwość połączenia dwóch takich kart w trybie SLI.

Cena: ok. 500.

Najbardziej opłacalną pojemnością dysku są od 200-250 Gb. 200 Gb w zupełności wystarczy na dużo muzyki, stosy zdjęć i kilkadziesiąt obrazów płyt z grami. Faworytem w tej kategorii jest Seagate, a do naszego zestawu wybierzemy model Barracuda 7200.10 (8 Mb, Serial ATA II, zapis prostopadły).

Cena: ok. 200zł.

Nie opłaci się już kupować samych napędów przy obecnej cenie Combo (napęd i nagrywarka w jednym). LG produkuje bardzo dobre napędy, ale ja zdecyduję się na model Super AllWrite DVD+/-RW LH-20A1P bulk black. Obsługuje wszystkie standardy płyt DVD i CD z nieprzeciętną prędkością.

Cena: ok. 100zł.

 napędy obrotowe Kopiowanie surowo zabronione!

Warto dbać o to, by spędzać z dzieckiem odpowiednie ilości czasu, żeby być w stanie zapewnić mu odpowiednią rozrywkę. Bez wątpienia jest wiele form rozrywki, na jakie możemy się zdecydować i jakie możemy zapewnić naszemu dziecku. Na przykład, możemy chodzić z nim do kina. Wcale nie musimy zmuszać dziecka do oglądania filmów, do jakich przywykliśmy. […]