blog o naruto unreal

Hidden i Dangerous

Post napisany dnia o godzinie: Mar 10, 2013

Hidden & Dangerous jest rozgrywającą się w czasie rzeczywistym grą TPP, choć zaliczyć ją możemy także do strategii. Mieści ona w sobie parę znanych nam dobrze tytułów takich jak Commandos: Behind Enemy Lines czy Spec Ops. W Hiddenie dowodzimy niewielkim oddziałem komandosów, wykonując różne niebezpieczne zadania na terenach okupowanej przez hitlerowców – Europie. Ciekawym rozwiązaniem w grze jest możliwość wydawania naszym ludziom rozkazów, takich jak: stój, idź, padnij. W każdej chwili możemy wcielić się w jednego z nich, aby z jego perspektywy móc patrzeć na otaczający nas świat. Misje będziemy wykonywać m.in. na terenach Norwegii, Niemiec, Włoch, Czechosłowacji, a każda kampania składać się będzie z kilku misji. Nasz oddział liczy sobie zaledwie cztery osoby, na szczęście dobrze wyszkolone i przygotowane na wszystko. Pamiętać jednak musimy, że nie możemy pozwolić na utratę jednego z nich, bo to może zakończyć się porażką danej misji – które są dosyć zróżnicowane. Możemy być „zrzuceni” do puszczy w której musimy odnaleźć resztę członków naszej załogi i ruszyć na wroga, a czasem po prostu mamy przejść na drugą stronę rzeki. Przed każdym zadaniem dostajemy możliwość doboru uzbrojenia z którego będziemy korzystać, zalecam osobiście kliknięcie na guzik „autouzupełnianie” (czy jakoś tak, to było ;)), bo komputer przecież będzie lepiej wiedział co się nam może przydać , a co nie. Zdarzy się, że będziemy mogli zakosztować przejażdżki samochodem z czasów II wojny światowej, ale to nie wszystko.. bo możemy także przemieszczać się przy pomocy czołgu !!! W grze zazwyczaj będziemy się skradać, czołgać, poruszać się kocim krokiem.., bo jeden przypadkowy wystrzał z karabinu może kosztować nas życiem, jeśli zostaniemy usłyszani przez wrogów. Wspaniałą grafikę, Hidden & Dangerous zawdzięcza firmie Illusion Software, to dzięki niej możemy cieszyć nasze oczy tak realistycznymi wybuchami oraz płynną animacją ruchów. Całość powstała natomiast dzięki ludziom z Take 2. Muzyka. Odgłosy.. tony amunicji wystrzeliwanej z broni, wybuchy granatów, dźwięki przejeżdżających obok pociągów, to po prostu drugi ogromny plus zaraz po grafice. Podsumowując.. Hidden & Dangerous – powiem tyle, że nic nie powiem, bo wszystko już powiedziałem :). Życzę miłego grania.

 W Jeleniej Górze Airmax internet prezentuje innowacyjną usługę dostawca Jelenia G. - stacjonarną i bezprzewodową. Bez umowy, szybki dostęp do internetu dla mieszkańc | blog pozycjonowanie Kopiowanie surowo zabronione!

Wbrew pozorom rodzice chcąc zapewnić swoim dzieciom bajki, nie mają zbyt łatwego wyboru. Możliwości jest wiele, a my często nie mamy zielonego pojęcia o tym, co byłoby najlepsze i co najlepiej sprawdzi się u naszej pociechy. Bez wątpienia warto byłoby zdecydować się na to, żeby nie wybierać bajki dla dziecka na chybił trafił, ale zrobić […]