blog o naruto unreal

Gry Symulacyjne

Post napisany dnia o godzinie: Kwi 14, 2013

Gry symulacyjne – są to takie gry, w których symulujemy lot samolotu lub innych statków powietrznych. Jedną z takich gier jest „Microsoft Flight Simulator”. Jest to komputerowy symulator lotów, który pozwala na pilotowanie różnych statków powietrznych. Darmową grą symulacji lotów jest „FlightGear”. Została ona wydana w roku 1997. Gra ta jest na licencji GPL, a oznacza to, że każdy zainteresowany może dodać do gry własne obiekty, np. nowe statki powietrzne lub dodatkowe mapy. Gra wspaniale odzwierciedla dynamikę lotu, a wymagania sprzętowe komputera są naprawdę bardzo niewielkie, więc grę powinniśmy uruchomić bez żadnych problemów. Następną z kolei grą jest Aces High II – jest to wojenny symulator lotu. Pozwala on na grę między sobą w sieci! Niestety gra jest płatna, niecałe 15 dolarów miesięcznie, ale możemy zagrać przez tzw. LAN i wtedy nie musimy nic płacić. Istnieje też 2-tygodniowa wersja trial, dzięki której możemy przetestować grę. Ogólnie rzecz biorąc symulatory umożliwiają nam symulowanie zachowań, jakie zachodzą w rzeczywistości. Inne symulatory lotów to np. Lock On: Modern Air Combat, X-Plane, Orbiter, Fighter Ace oraz wiele innych.

 Kolejne buty od gwiazdy. Zobacz tutaj jak wyglądają nowe buty od marki Puma, które projektowała Rihanna. Kopiowanie surowo zabronione!

Wbrew pozorom rodzice chcąc zapewnić swoim dzieciom bajki, nie mają zbyt łatwego wyboru. Możliwości jest wiele, a my często nie mamy zielonego pojęcia o tym, co byłoby najlepsze i co najlepiej sprawdzi się u naszej pociechy. Bez wątpienia warto byłoby zdecydować się na to, żeby nie wybierać bajki dla dziecka na chybił trafił, ale zrobić […]