blog o naruto unreal

GameCube

Post napisany dnia o godzinie: Kwi 07, 2013

GameCube – Jest to konsola produkcji japonskiej pod szyldem firmy nintendo. Jego sama nazwa konsoli wskazuje ma ona kształt kostki o wymiarach 11.4cm wysokości, 15cm szerokości i 16cm długości. Wygląda tak jakby ułozyć 11 płyt Cd w pudelkach w jedną całość. Dostępne wersje kolorystyczne gamecube to fioletowy i czarny, na rynku również pojawiła się jego platynowa werjsa. Z przodu znajdują się cztery wejścia na pady i dwa na karty pamięci. Z tyłu konsoli znajdują się złacza na zasilacz, cyfrowe wyjście obrazu „Digital AV Out” i analogowe „Analog AV Out”. Na górnej części konsoli znajdują się trzy przyciski: power, reset i open, są one rozmieszczone wokół klapki napędu DVD do którego wkłada się płytki Mini-DVD. Z tyłu konsoli jest uchwyt, dzięki któremu możemy przenosić ją w wygodny sposób. Według oficjalnych danych firmy do końca stycznia 2000 roku konsole tą sprzedano w 20.61 mln sztuk, oprócz tego sprzedano także 525 – 600 mln kopii gier. GameCube to godny przeciwnik takiej konsoli ja playstation 2.

 gra cieszy się wysoką popularnością na świecie grand theft auto v download wśród graczy wszystkich platform Kopiowanie surowo zabronione!

Z pewnością niejednokrotnie czytając w Internecie lub przeglądając różne strony z filmami online można spotkać się z tzw. anime. Mało kto z nas wie, czym tak naprawdę jest anime i o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. Otóż anime to nic innego jak skrót od angielskiego słowa „animation”, które po prostu oznacza animację, czyli […]