blog o naruto unreal

Expendable Lite

Post napisany dnia o godzinie: Mar 07, 2013

Expendable Lite to dość nowatorska zręcznościówka, gdzie kierując poczynaniami sztucznie wyhodowanej maszyny do zabijania, musimy obronić Ziemię przed zagładą ze strony kosmitów. W międzyczasie ratujemy „zagubionych ludzi”, którzy schronili się w różnych zakątkach miasta. Grę rozpoczyna ciekawe intro w którym poznajemy historie „powstania” naszego bohatera. Na początku rozgrywki zostajemy zrzuceni na miejsce atakowane przez najeźdźców, których jeden po drugim musimy eliminować. A pomogą nam w tym różne bronie takie jak np: lasery, karabiny, granatniki, działka, które będziemy znajdywać na swojej drodze. Czasem będą one jednak ukryte w skrzynkach. Z wrogiem zmagać się będziemy w odległych, zrujnowanych obcych światach. Będą to zniszczone miasta, tajne bazy, laboratoria, a każde z tych miejsc różni się od innych nie tylko wyglądem, ale i nastrojem. Na końcu każdego etapu, będzie na nas czekał boss (jak to zwykle bywało w automatach, na żetoniki). Cała gra jest bogata w akcję. Wszystkie wybuchy i zniszczenia wyglądają świetnie, a barwna i płynna animacja, jest jej dużym plusem, tak samo jak i to że na jednym komputerze mogą grać dwie osoby, ale oczywiście nie powinno zabraknąć trybu Multiplayer. Muzyka nie jest żadną rewelacją dodam, że podkładem jest techno, co niektórym może nie przypaść do gustu ;). Grafika natomiast jest wspaniała. Wszystkie te wybuchy, eksplozje, są naprawdę imponujące! Choć gra ta ma obrobioną przez lata już fabułę, i trudny do opanowania sposób kierowania postacią, to nie zniechęcajmy się do niej. Bo co komu szkodzi pociupać przez parę godzin.

 https://www.skrawit.pl | https://liftonpolskasklep.pl/kategoria/mloty-wyburzeniowe/hydrauliczne/ | https://www.liftonpolska.pl/wynajem-maszyn-budowlanych-czeladz/ | Za kilka miesięcy sylwester oferty już są! Zobacz! Kopiowanie surowo zabronione!

Wiadomo, że kiedy dziecko jest małe, to staramy się kupić dla niego wszystko, czego tylko może potrzebować i co może okazać się dla niego przydatne. Prawda jest jednak taka, że z czasem dzieci rosną, a wiele rzeczy nie jest już tak potrzebnych. Bez wątpienia pozostajemy wtedy z mnóstwem bajek i zabawek. Co możemy jednak zrobić […]