blog o naruto unreal

Expendable Lite

Post napisany dnia o godzinie: Mar 07, 2013

Expendable Lite to dość nowatorska zręcznościówka, gdzie kierując poczynaniami sztucznie wyhodowanej maszyny do zabijania, musimy obronić Ziemię przed zagładą ze strony kosmitów. W międzyczasie ratujemy „zagubionych ludzi”, którzy schronili się w różnych zakątkach miasta. Grę rozpoczyna ciekawe intro w którym poznajemy historie „powstania” naszego bohatera. Na początku rozgrywki zostajemy zrzuceni na miejsce atakowane przez najeźdźców, których jeden po drugim musimy eliminować. A pomogą nam w tym różne bronie takie jak np: lasery, karabiny, granatniki, działka, które będziemy znajdywać na swojej drodze. Czasem będą one jednak ukryte w skrzynkach. Z wrogiem zmagać się będziemy w odległych, zrujnowanych obcych światach. Będą to zniszczone miasta, tajne bazy, laboratoria, a każde z tych miejsc różni się od innych nie tylko wyglądem, ale i nastrojem. Na końcu każdego etapu, będzie na nas czekał boss (jak to zwykle bywało w automatach, na żetoniki). Cała gra jest bogata w akcję. Wszystkie wybuchy i zniszczenia wyglądają świetnie, a barwna i płynna animacja, jest jej dużym plusem, tak samo jak i to że na jednym komputerze mogą grać dwie osoby, ale oczywiście nie powinno zabraknąć trybu Multiplayer. Muzyka nie jest żadną rewelacją dodam, że podkładem jest techno, co niektórym może nie przypaść do gustu ;). Grafika natomiast jest wspaniała. Wszystkie te wybuchy, eksplozje, są naprawdę imponujące! Choć gra ta ma obrobioną przez lata już fabułę, i trudny do opanowania sposób kierowania postacią, to nie zniechęcajmy się do niej. Bo co komu szkodzi pociupać przez parę godzin.

 taxi bagażowe kraków | Markowe Akcesoria do Telefonu Komórkowego - Akcesoria Apple do Iphone / Smartfona / Gadżety / Zestaw słuchawkowy | życzenia urodzinowe | Za kilka miesięcy sylwester oferty już są! Zobacz! Kopiowanie surowo zabronione!

Każdy człowiek, który interesuje się kulturą wschodu prędzej czy później zapragnie tego, aby zacząć oglądać anime. I wtedy może pojawić się niemały problem, gdyż na rynku europejskim dosyć trudny dostęp jest do anime. Jednakże człowiek w każdej sytuacji znajdzie wyjście. Jeśli w żadnych wypożyczalniach video nie możemy znaleźć żadnego filmu z gatunku anime to musimy […]