blog o naruto unreal

Duke Nukem 3D

Post napisany dnia o godzinie: Kwi 05, 2013

Duke Nukem 3D to jeden z najstarszych tytułów gier charakteryzujących się trójwymiarową grafiką – z tego względu dziś budzi ona raczej politowanie wśród graczy przyzwyczajonych do nowych, znacznie bardziej atrakcyjnych pod tym względem tytułów. Swego czasu jednak od tej gry niemal nie sposób było się oderwać, zanim nie przeszło się wszelkich możliwych oferowanych przez nią plansz. Na czym polegał fenomen jej ogromnej grywalności? Czyżby na specyficznym humorze, jaki towarzyszył zawsze jej głównemu bohaterowi? Czyżby na tym, że w tej grze rozwalić można było nie tylko przeciwników, ale również niemal każdy możliwy sprzęt, okno czy cokolwiek, co napotkało się na swojej drodze? Pewnie tak, ale aby się o tym przekonać, trzeba dziś zapomnieć o tysiącach następujących po niej gier i samemu zanurzyć się w świat Duke’a Nukema. Największą zaletą tej gry był jednak niewątpliwie fakt, że wracając ze szkoły dzieciaki mogły do woli wyżywać się na komputerze zabijając kolejnych komputerowych przeciwników, zamiast ganiać się z nożami po osiedlach.

 Wśród opinii użytkowników często podkreślane jest, że AirMax Internet spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. | blog kulinarny Kopiowanie surowo zabronione!

Dbanie o to, żeby nasze dziecko nie narzekało na nudę i brak rozrywki to zdecydowanie nasz obowiązek. Prawda jest taka, że jak najbardziej warto dbać o to, by dziecko miało możliwość do ciekawego spędzania czasu. Warto także zadbać o to, żebyśmy mogli robić coś wspólnie, żebyśmy mogli się do siebie odpowiednio zbliżyć. Zdecydowanie dobrym pomysłem […]